Прилипачі

  Прилипач & ndash; препарат, що зменшує поверхневий натяг води, в результаті застосування якого поліпшується смачиваемость рослин. Крім того, його використання дає можливість отримати більш стійкі емульсії для обробки культурних посівів. Його додають при приготуванні робочої рідини для обробки від бур'янів культур, шкідників і грибків, щоб поліпшити ефективність впливу пестицидів. Механізм його дії досить простий. Що входять до складу препарату речовини надійно & laquo; фіксують & raquo; робочий розчин на рослині і запобігають його змивання опадами вже після декількох годин. За свою здатність поліпшувати смачиваемость культурних посівів, прілепателі отримали & laquo; в народі & raquo; назва & ndash; смачиватели.

  Перш ніж купити прілепатель, ознайомтеся з його основними перевагами:

  • перш за все, використання прілепателя вигідно з економічної точки зору, за рахунок зменшення витрати використовуваних для обробки пестицидів;
  • покращує загальну ефективність обробки рослин;
  • підвищує врожайність сільгоспкультур;
  • екологічно безпечний для культурних рослин, тварин і людини;
  • в посушливий період допомагає культурним посівам утримувати вологу;
  • низька вартість (наприклад, у найбільш популярного на сьогоднішній день препарату Тренд 90, ціна найбільш прийнятна);
  • тривалий період впливу на культурні посіви (до 1-го місяця);
  • зручна препаративна форма і простота у використанні.

   Прілепателі діляться на 3 типи: катіоноактивні (мають заряд +), аніоноактівние (мають заряд -) і неіонізуючого (взагалі без заряду). Чинними речовинами препаратів, як правило, виступають спиртові алкоксілати і етоксілати.

   Практично будь-який суцільний гербіцид, наприклад, вимагає наявності, при внесенні, прилипачів. Особливо якщо обробка проходить в сезон посухи або при невисоких температурах. Саме при таких & laquo; стресових & raquo; для культурних посівів погодних умовах, погіршується змочуваність рослин робочим розчином. Також смачиватели успішно використовують при обробці насіннєвого матеріалу перед посадкою або при виготовленні приманок для гризунів. Широкий діапазон термінів і можливостей внесення, додають ще одну позитивну характеристику препаратам, таким, наприклад, як Тренд 90 і іншим прилипачем.