Просо золотисте

Цена: 28 грн.

Характеристики

ПараметрЗначение
Артикулroso1
ПроизводительТерра Юг
Вегетационный период (дней)90

Описание

Біологічні особливості: сорт середньостиглий, вегетаційний період 87-93 діб.

Сорт проса посівного Золотисте належить до степової поволзькою екологічній групі і адаптований до жорстких посушливим регіонах - основному ареалу обробітку культури. У той же час, в роки зі сприятливими умовами він максимально реалізує свій потенціал продуктивності.

Як представник другого биотипа добре використовує опади другої половини літа. Високостійкий до вилягання і меланоз, але сприйнятливий до сажки.

За рахунок вдалого поєднання високих адаптаційних властивостей, підвищеного потенціалу продуктивності, а також якісних показників зерна та крупи на рівні кращих червонозерних сортів Золотисте є першим желтозерним сортом, найбільш повно відповідає посушливих умов ареалу культури.

Сорт рекомендований для вирощування в Степу та Лісостепу України.

У сорту відмінні технологічні та біохімічні властивості - вирівняність, крупнозерность і кулястої зерна, менш жорсткі квіткові плівки, підвищений вихід великої фракції пшона (понад 75%), стійкість до меланози, високий вміст каротіноідних пігментів, а також споживчі гідності крупи - жовтизна і скловидність ядра , смак каші.

Збір високоякісного зерна з 1 гектара товарного посіву становить 2,1-3,7 тонни.

Похожие товары