Насіння соняшника Піонер П64ЛЕ10 / Pioneer P64LE10

Ціна: 0 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення

Опис

Насіння П64ЛЕ10 - відмінний посівний матеріал, що добре зарекомендував себе на полях України. Вчені-селекціонери компанії PIONEER створили дійсно відмінний гібрид з хорошими якісними показниками врожайності - жирність культури, при правильній технології вирощування, досягає 53%. І це перевірений факт!

Виробник: компанія Pioneer.

Соняшник Pioneer П64ЛЕ10 володіє такою важливою в наш час характеристикою, як стресостійкість. Рясні опади, перепади температур і аномальна спека, відносно не впливають на хорошу схожість насіння і подальше правильний розвиток культури, що важливо для теперішнього клімату нашої країни. Для повного визрівання, гібриду досить 120 діб, тому соняшник можна віднести до середньоранніх типу.

Чому вам варто купити Піонер ПР64Е10 на СеменаС?

Ціна Pioneer P64LE10 конкурентно відрізняється від вартості у інших постачальників насіння на ринку України. Крім цього, вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, сертифікована. Переконайтеся в цьому, зателефонувавши нам прямо зараз.

Аграрні характеристики ЛЕ 10:
• гібрид - простий;
• хороший самоопилітель;
• стійкий до 7 рас вовчка;
• адаптований під Express Sun / Експрес САН - прогресивну технологію від компанії DuPont;
• відмінно працює в парі з Експрес / Гранстар ПРО (купити зараз на СеменаС);
• немає вилягання і осипання насіння.

P64LE10 (П64ЛЕ10) ставитися до ліноленової типу і відрізняється високорослі культури. Середня висота рослин досягає 150 см. Схожість насіння досягає 97%, при цьому енергія проростання - 94%. Перед збиранням врожаю, кількість одиниць на 1 гектар посадкової площі повинна становити не більше 50000/55000 штук, при низькій вологості і 55000/60000 штук, при достатньому зволоженні ґрунту.

Продукція Pioneer Україна представлена ​​на СеменаС в повному обсязі. Крім цього, ми пропонуємо вашій увазі насіннєвий матеріал інших провідних компаній. Це Сингента (Syngenta) та Лімагрейн (Limagrein) - компанії-лідери в сфері поставок гібридів соняшнику і не тільки.