Соняшник Люкс

Ціна: 28 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення
Артикулpod3
ВиробникТерра Юг
Вегетаційний період (днів)105

Опис

Сорт внесений до Державного Реєстр сортів придатних для вирощування в Україні з 2012 році.

Сорт соняшника ЛЮКС виведений з сорту Донський великоплідний шляхом багаторазового відбору з наступним перезапилення з кращими по стійкості до відомих збудників хвороб біотипів кондитерського напряму.

Високопродуктивний сорт соняшнику середньої групи стиглості. Продожітельность вегетаційного періоду представляє 100-105 днів. Найвища врожайність становить 4,8 т / га, середня врожайність за роки випробування 3,2 - 3,4 т / га.

Головною відмітною особливістю сорту є крупноплодность - маса 1000 насінин в середньому 135 -145 г, ядро ​​добре виконано по всій сім'янку. Висота рослин - 175-185 см, діаметр кошика 25-27 см. Сорт має імунітет проти відомих расс вовчка, толерантний до несправжньої борошнистої роси, комплексно стійкий проти гнилей, вертіцільоза і фомопсису. Хороший медонос. Лушпиння легко відділяється від ядра.

Добре пристосований для вирощування в різних грунтово-кліматичних зонах, посухостійкий. Не витримує загущення, рекомендована густота стояння на момент збирання в зоні Степу 30 -33 тис. шт. / га, в зоні Лісостепу 33-35 тис. шт. / га., придатний для безгербицидной технології вирощування та використання в кондитерській промисловості в якості альтернативи горіхової сировини.

Дозволяє отримувати високі економічні показники при мінімальних витратах на його вирощування.

Рекомендований для вирощування в Степовій і Лісостеповій зонах України. Купити насіння соняшнику Люкс (кондитерський) в Україні.