Засоби захисту рослин

Компанія «Семенас» пропонує якісний комплекснй захист культурних рослин від всіляких негативних факторів.

Захист культурних рослин – це складний процес, результатом якого є відмінні якісні та кількісні показники врожайності. Не останню роль в такому важливому заході виконують засоби захисту рослин (скорочено ЗЗР).

Стрімкий розвиток хімічної промисловості в 2-й половині минулого століття, поставив в основу комплексного догляду за всіма сільськогосподарськими культурами такі засоби, як пестициди. Саме з їх допомогою здійснюється основний контроль і профілактика рослин.

У зв’язку з різною специфікою і можливістю впливати на ті або інші негативні фактори, пестициди поділяються на кілька основних груп:

 • Гербіциди – захист від бур'янів.
 • Фунгіциди – захист від грибків.
 • Інсектициди - захист від шкідників.
 • Родентициди – захист від гризунів.
 • Десиканти – прискорення процесу дозрівання і збирання врожаю.
 • Приліпачі – забезпечення кращого змочування рослин.
 • Протруйники – захист від ураження грибками, бактеріями, комахами-шкідниками.

Гербіциди (ціна дійсна на момент замовлення товару) – це хімічні препарати, які протягом десятиліть звільняють культурні посіви від усіх видів бур'янів. Для зручності використання та приготування робочого розчину, випускаються наступні товарні форми: концентровані емульсії або змочувані порошки, які крім діючої речовини, в більшості випадків, містять розчинник або допоміжну речовину, що дає можливість використовувати препарат самостійно (без прилипача, наприклад).

В залежності від різновидів бур'янів застосовуються ті чи інші засоби. На нашому сайті, ви можете купити гербіциди контактного, системного або кореневого впливу. Контактні препарати, як видно з назви, вражають стебла і листя бур'янів безпосередньо при внесенні. Вони діють дуже швидко, тому мають здатність за кілька годин знищити основну масу бур'янів, що при механічній обробці територій зробити вкрай важко. Системні препарати діють з «молекулярною точністю» на клітинному рівні і забезпечують більш тривалий період захисту, завдяки тому, що гальмують життєво важливі процеси, що відбуваються в рослині. Їм немає рівних у боротьбі з більшістю багаторічних видів бур'янів. Серед таких універсальних гербіцидів, особливою популярністю заслужено користується препарат Раундап.

На сьогоднішній день, Раундап (діюча речовина Гліфосат) – це найпопулярніший у світі засіб для боротьби з великою кількістю бур'янів, як багаторічних, так і однорічних. Купити Раундап – це безпрограшний варіант, якщо вам потрібно:

 • знищити бур'яни ще до сходу основних посівів;
 • підвищити загальні показники схожості насіння;
 • зменшити кількість механічних впливів на оброблюваний грунт;
 • отримати максимальний ефект за доступною ціною;
 • отримати повну екологічну безпеку для основної культури.

Інсектициди (ціна дійсна на день покупки) – це друга за величиною категорія пестицидів. Основна дія даних препаратів – знищувати шкідливих комах і шкідників, які завдають непоправної шкоди всім без винятку сільгоспкультурам. Вони застосовуються для стримування розвитку популяцій як дорослих представників, так і личинок та яєць. За спектром дії такі препарати поділяються на універсальні, ті які здатні знищити велику кількість різновидів комах-шкідників і виборчі – ті, що пригнічують паразитуючих комах конкретного виду.

На нашому сайті, ви можете купити інсектициди та інші засоби захисту рослин різної препаративної форми: гранули, порошки, емульсії, суспензії, концентрати, водні розчини. Приготування робочої рідини для обприскування препарату відбувається відповідно до регламенту внесення на конкретну культуру і залежно від ступеня ураження.