Соняшник ЛГ Тунка (Limagrain LG Tunca)

Ціна: 3 450 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення
Артикулpod14
ВиробникЛимагрейн
Вегетаційний період (днів)106

Опис

Соняшник Тунк (LG Tunca) від Лімагрейн среднеранний гібрид, з високим показником продуктивності навіть в найбільш посушливих кліматичних зонах.

Виробник: Limagrain .

Насіння Тунк гібрид, який однаково добре підходить для посіву з оранкою, так і для більш складних і сучасних варіантів обробки грунту. У соняшнику спостерігається імунітет проти великої кількості захворювань, серед яких і найскладніші: вовчок, фомоз, фомопсис і всі види гнилі.

Limagrain Tunca середньорослий і досягає у висоту 150 см., Проявляє достатню стійкість до несприятливих кліматичних умов і температур.

7 причин, чому варто купити гібрид Тунк

(ціна на сайті актуальна):

стійкий до всіх рас вовчка (А Е);
порода культури медоносна;
кількість сирого протеїну в віджиманні насіння досягає 40%;
стійкий до вилягання / осипання насіння;
характеризується високим рівнем маслянистості;
середня маса 73 г. на 1000 зерен;
проявляє стійкість до посухи.

Соняшник Тунк витримує мінусову температуру, тому його можна висаджувати в грунт дуже рано. Гібрид ставитися до скоростиглим сортам, тому повного визрівання сягає вже на 106 110 день після висаджування. Діаметр кошики 15,9 см., Що при зрості 150 см. Робить даний гібрид дуже продуктивним. Густота посіву 45000 рослин на 1 гектар для посушливих регіонів і 55000 рослин на 1 гектар для регіонів з помірним кліматом.

Насіння Тунк купити на сайті СеменаС, ви можете завжди за доступною ціною.
Ми раді запропонувати вам інші гібриди соняшнику світових лідерів: Сингента, Піонер і насіння інших культур (соя, кукурудза, льон, просо, ріпак).

Наші консультанти завжди підкажуть вам всі необхідні характеристики насіння і підберуть потрібні ЗЗР препарати, для захисту вашого врожаю.

Характеристика (Опис) -

Насіння соняшнику Тунк: