Десиканти

    Десиканти & ndash; це препарати, що підвищують якісний склад врожаю. Вносять їх на культурні посіви безпосередньо перед збиранням. Діючі речовини препаратів впливають на фізіологічний стан рослин, викликаючи передчасне зневоднення. В результаті цього процесу всихання відбувається практично & laquo; на корені & raquo ;. Такий процес значно прискорює дозрівання і, що важливо, полегшує механічну прибирання культури. Як показує практика, процес десикації дозволяє провести збір врожаю в оптимальні терміни, а це має величезне значення для більшості регіонів нашої країни, в тому числі з точки зору економії на використанні сільськогосподарської техніки.

    Препарати десиканти дозволяють також запобігти втратам при зборі плодів і зерна, завдяки властивості, знищувати бур'яни культури і шкідливі мікроорганізми, які можуть на предуборочное етапі істотно знизити кількість врожаю.

    Зупинимося докладніше на принципах дії препарату.

    Основний механізм впливу десикантом полягає в тому, що їх активний компонент вбирається зеленої частиною сільськогосподарських культур з великою швидкістю і за короткий час починається розпад клітинної структури. Внаслідок чого, пошкоджені частини культури з високою швидкістю починають втрачати вологу. Це значно прискорює терміни дозрівання і одночасно & laquo; готує & raquo; рослина до періоду збору. Разом з тим, препарат впливає на розвиток шкідників і руйнує структуру бур'янів. Залежно від його складу можна контролювати і припинити розвиток шкідливих захворювань. При цьому десиканти (купити які ви можете прямо зараз на нашому сайті) досить швидко розкладаються в рослині і виводяться зі складу культури. Це допомагає використовувати оброблене насіння і рослини в їжу. У більшості випадків їх розпад відбувається під променями сонця, тому краще вносити його ввечері або вранці, а також в похмуру безвітряну погоду.

    В залежності від складу і препаративної форми, необхідно підібрати потрібні вам десиканти, ціна яких залежить від використовуваного діючої речовини. Найчастіше пестицид даної групи реалізується в формі розчину або емульсії, до складу яких входять хлорати, паракват, дикват або солі хлорактивних кислоти.