Насіння Соняшнику Лимагрейн LG5580 / ЛГ5580

Ціна: 4 100 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення
Артикулpod17
ВиробникЛимагрейн

Опис

Соняшник ЛГ 5580 (LG 5580) - середньоранній простий гібрид лінолевої типу широко застосовуваний в господарствах України, Білорусії та Росії.

Виробник: Limagrain, Франція.

ГібридЛГ 5580 (LG 5580) - середньорослий для своєї групи ярий сорт, що відноситься до 1-го класу насіння. Невибагливий до умов вирощування (навіть у вкрай посушливі періоди), завдяки високій активної енергії початкового росту. Потужний стебло забезпечує сільгоспкультур стійкість до вилягання, в тому числі при сильних шквали, а сильна коренева система добре переносить різкі зниження температурних показників. У ядрі міститься великий відсоток масла.

7 причин, чому варто купити насінняЛімагрейн 5580:

відрізняється високими показниками масла в насінні;
толерантно поводиться по відношенню до економічно значущими захворювань сорту (в тому числі до нових рас несправжньої борошнистої роси, білої гнилі, білої Конєва гнилі, попелястої гнилі, сухої гнилі та фомозу);
є імунітет до стресових умови зростання;
пластичний до умов вирощування;
стійкий до вилягання і холоду;
добре зарекомендував себе при обробці гербіцидами;
посухостійкий.
Насіння соняшнику Limagrain 5580 рекомендований для визрівання зоні лісостепу, але завдяки гарним показникам посухостійкості, відмінно зарекомендував себе в умовах степу. Щільність посіву культури при зрошенні може досягати 50000 рослин на 1 гектар, без зрошення - до 52000.