Гербіциди

  Гербіциди  це хімічні речовини, які успішно борються з небажаною рослинністю, а саме, з бур'янами культурами. В результаті дії такого роду препаратів, бур'яни гинуть, не завдаючи шкоди культурним посівам.

  Щоб вигідно використовувати настільки & laquo; корисні & raquo; в будь-якому господарстві хімречовини ( ЗЗР ), необхідно знати ряд важливих особливостей, наприклад, способи впливу препаратів на ті чи інші сміттєві культури, а також, на яких культурних посівах можна їх застосовувати, правила приготування робочого розчину, строки внесення та інше.

  Перш ніж гербіциди купити, необхідно знати якими вони бувають. Дві основні групи на які вони поділяються & ndash; це:

  • суцільного впливу. Їх можна застосовувати на всіх видах культур;
  • виборчого впливу. Це препарати більш високого рівня, так як виявляють здатність вражати лише певні види бур'янів культур, не загрожуючи при цьому основним посівам.

   Гербіциди від бур'янів суцільного впливу за принципом їх використання можна розділити ще на 3-ри групи:

   • контактного впливу. Вони діють на сміттєві культури через їх & laquo; зелену масу & raquo ;, діючи на стебла і листя. В результаті чого, уражені рослини гинуть через короткий час після обробки;
   • системного впливу. Такі гербіциди діють на клітинному рівні, контролюючи процес життєдіяльності сміттєвої культури & laquo; зсередини & raquo ;. Вони загальмовують процес фотосинтезу і ділення клітин, викликаючи тим самим повну загибель бур'янів. Потрапляючи в момент обприскування на листову масу, активні речовини швидко поширюються по всій рослині і викликають швидку загибель бур'яну;
   • кореневого впливу. Вони порушують роботу кореневої системи бур'янів культур або вражають безпосередньо не пророщені насіння.

    Гербіциди в Україні застосовуються в першу чергу в сільському господарстві, а також при облаштуванні територій під господарські та інші потреби. " СеменаС " пропонує самий економічно вигідний спосіб & laquo; очистити & raquo; великі площі з культурними рослинами від бур'янів культур і створити смуги & laquo; чистого грунту & raquo; в районах прокладки комунікацій і ліній електропередач, уздовж доріг, магістралей, залізничних шляхів і зборів, на промислових та інших стратегічних об'єктах. У приватному секторі також успішно використовують гербіциди & ndash; ціна на цей вид боротьби з бур'янами найнижча, при, практично, 100% ефективності.