Насіння соняшнику Сингента НК Неома / NK Neoma

Ціна: 4 800 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення
Артикулpod23
ВиробникСингента
Вегетаційний період (днів)120

Опис

Неома

Соняшник НК Неома від Сингента - новинка аграрного ринку. Високоінтенсивний гібрид стійкий до гербіциду Евролайтінг.

Виробник: Syngenta.

Насіння НК Неома дають відмінні результати в якісному / кількісному показнику врожайності. При дотриманні технології вирощування, жирність культури може досягати 52%. Гібрид проявляє стійкість до найбільш небезпечним бур'янам і найпоширеніших хвороб, серед яких: фомопсис, фомоз, вовчок і всі види гнилі кошика / кореня (білої, сірої). Досить стійкий до посушливого клімату, також як і інші гібриди, представлені на сайті СеменаС (5555 КЛП / LG 5555 CLP і 5542 КЛП / LG 5542 CLP).

Syngenta NK Neoma - соняшник, який працює за технологією Clearfield і толерантний до грунтових гербіцидів ацетохлоровой групи.

7 причин, чому варто купити НК Неома, ціна на нашому сайті актуальна на момент замовлення:

середня енергія Росна на початковому етапі вегетації;
Воліє класичну технологію обробітку;
для повної реалізації потенціалу насіннєвого матеріалу слід застосовувати інтенсивну технологію обробки;
оптимально підходить для всіх районів України (полісся, лісостеп, степ);
відмінна стійкість до вилягання;
середня маса 64 - 66 м на 1000 зерен;
стійкий до гербіциду Евролайтінг (купити який ви можете на СеменаС за найбільш вигідною ціною).
Соняшник НК Неома - високорослий представник даної культури, висота якого може досягати 170 см., При нормальних умовах зволоження грунту. Густота посіву в посушливих зонах - 40000 рослин на 1 гектар, в зонах з помірним кліматом - 45000 рослин на 1 гектар, при достатньому зволоженні ґрунту - 55000 рослин на 1 гектар. Терміни посіву залежать від температурного режиму навколишнього середовища. Дотримання всіх технологій обробітку в рази збільшує врожайність культури.

Насіння НК Неома купити на СеменаС, ви можете завжди за доступною ціною.

Ми раді запропонувати вам інші гібриди соняшнику світових лідерів: Лімагрейн (Limagrein), Піонер (Pioneer) і насіння культур (соя, кукурудза, льон, просо, ріпак). Наші консультанти завжди підкажуть вам необхідні характеристики насіннєвого матеріалу і підберуть потрібні ЗЗР препарати, для захисту всього вашого врожаю.