Інсектициди

  Інсектициди & ndash; це хімічні препарати, дія яких спрямована на боротьбу з шкідливими комахами, які вражають як наземну частину культурних рослин, так і їх кореневу систему. Область застосування у них досить велика. Основний відсоток займає сільське господарство, а й для побутових і промислових цілях вони теж використовуються. Наприклад, вони здатні нейтралізувати переносників хвороб тварин і людини, а також інсектициди захищають продовольчі товари на складах та інше.

  Препарати інсектициди за характером свого проникнення в організм шкідників, діляться на:

  • контактні. При обприскуванні такі препарати швидко всмоктуються в & laquo; зелену масу & raquo; і кореневу систему рослин і нейтралізують шкідливих комах при зіткненні (контакті) з будь-якою частиною їх тіла. Найчастіше контактні інсектициди використовують проти комах з колючо-смокче ротовим апаратом або гусениць;
  • кишкові. Активні компоненти таких препаратів залишаються довгий час на оброблених частинах рослини і поглинаються шкідливими комахами. Потрапляючи в їх кишечник, речовини здатні викликати отруєння і, як результат, швидку загибель. Обробка інсектицидами культурних посівів, такого типу застосовується проти шкідників-комах з гризучим типом ротового апарату;
  • системні. Ці препарати активно поглинаються культурними рослинами і, пересуваючись по судинній системі, швидко розносяться від кореня до кінчиків листя. Вражаюча дія настає в момент поглинання комахами обробленої частини рослини, інсектициди такої дії охоплюють найбільшу кількість шкідників.
  • фуміганти. Ці пестициди, хімічні складові яких, отруюють шкідливих комах через дихальні шляхи. Вони дуже нагадують кишкові, тому їх часто відносять до одного класу.

   Випускаються ці препарати в порошках, аерозолях, розчинах, концентратах, суспензіях і крім основного діючого компоненту містять інші допоміжні добавки, для зручності роботи з інсектицидом, ціна їх залежить від що входить до складу активної речовини.

   Асортимент препаратів для боротьби з шкідниками стає дедалі більше, так як комахи з часом набувають імунітету (резистентність) по відношенню до діючих компонентів. Також вченими ведуться пошуки поліпшених препаративних форм, щоб краще зберігати інсектициди, купити такі новинки можна буде на нашому сайті найближчим часом.