Насіння соняшнику Сингента Суміко HTS / Sumiko HTS

Ціна: 4 800 грн.

Характеристики

ПараметрЗначення
Артикулpod25
ВиробникСингента
Вегетаційний період (днів)115

Опис

Sumiko HTS.

 Насіння Суміко HTS - добре зарекомендували себе як посівний матеріал не тільки в країнах Європи, а й в Україні. Гібрид відрізняється високою стабільністю і активною енергією росту на ранньому етапі вегетації, в наслідок чого, рослина швидко розвивається і вкорінюється в грунті, не дай засмічених культурам «ні найменшого шансу» на пошкодження культурних посівів.

Деякі, найбільш стійкі бур'яни, добре «прибираються» за допомогою DuPont технології Express Sun / Експрес САН.

Це поєднання високоякісного гербіциду Експрес / Гранстар ПРО (купити ви можете прямо зараз на СеменаС) і високопродуктивного гібрида соняшнику, яким і є Суміко HTS.

Виробник: компанія Syngenta.

Характеристика (Опис):

 

Соняшник Суміко HTS, як і інші гібриди Сингенти, стійкі до надлишку вологи і добре переносять перепади температур, в тому числі і досить високі показники. При вирощуванні даного гібрида, слід дотримуватися своєчасне внесення всіх необхідних засобів захисту рослин і дотримуватися правильної агротехнології. Середня висота культури сягає 155 см. Термін дозрівання не більше 115 діб з моменту висіву насіння.

Чому вам варто купити Суміко HTS від Сингенти на СеменаС?

Ціна Суміко HTS вигідно відрізняється від вартості у інших постачальників насіння на ринку України. Крім цього, весь насіннєвий матеріал, представлений на нашому сайті, сертифікований на території нашої країни.

Аграрні характеристики Суміко:

  • гібрид стабільний на всіх вегетаційних стадіях;
  • невибагливий до технологій обробітку грунту;
  • стійкий посухи / вилягання;
  • «Зручний» в контролюванні засмічених культур;
  • стійкий до 5 рас вовчка; досить велика корзинка - 25 см.

Олійність: до 53%

Наші консультанти завжди підкажуть вам необхідні характеристики насіннєвого матеріалу і підберуть потрібні ЗЗР препарати, для захисту всього вашого врожаю.

Sumiko HTS можна пересівати пошкоджені площі. Починати висадку в грунт можна вже в тому випадку, коли температура повітря досягла +15 градусів. Перед збиранням врожаю, кількість одиниць на 1 гектар посадкової площі повинна становити не більше 40000/45000 штук, при низькій вологості і 50000/55000 штук, при достатньому зволоженні ґрунту.

Продукція Syngenta Україна представлена ​​на СеменаС в повному обсязі. Крім цього, ми пропонуємо вашій увазі насіннєвий матеріал інших провідних компаній. Це Піонер (Pioneer) і Лімагрейн (Limagrain) - компанії-лідери в сфері поставок гібридів соняшнику.